چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳


آن که طالب آسایش جان و تن است باید شکیبا و بردبار باشد ، در دوستی و داد و ستد با مردم کژی و کاستی و فریبکاری نکند . چون گناهی از کسی بیند و بر او دست یابد ببخشد ، و کینه خواه و تیز خشم و دشمن سوز و نا بردبار نباشد . بزرگمهر

 

تماس با ما

هدف و انگیزه

سایت تاروت با هدف سرگرمی بنا شده است. انگیزه‌ی اصلی ما جلوگیری از مراجعه فیزیکی افراد به کسانی است که مدعی پیشگویی، رمالی و فال‌گیری‌اند. متاسفانه این افراد با ادعاهای واهی از غفلت دختران و پسرانی -که درست یا غلط به این‌گونه مسائل اعتقاد دارند- استفاده می‌کنند و مرتکب اخاذی، کلاهبرداری و دیگر جرایم مادی و معنوی می‌شوند.

اما هستند کسانی که با دیده‌ی سرگرمی و همچنین هیجان ناشی از طبیعت مرموز این قبیل کارها، دوست دارند اوقاتی را به تفنن بگذرانند. این سایت جهت آشنایی و استفاده مطلوب شما فارغ از هرگونه تعصب و حقیقت پنداری است. امیدواریم برای شما مفید و سرگرم کننده باشد و نتایج حاصل از آن برای شما حکم قطعی نداشته باشد و هیچگاه تصمیمات و قضاوت‌های خود را بر مبنای آن نگذارید.


اعتقاد ما

فال، طالع‌بینی، رمالی و پیشگویی همه در دسته‌ی خرافات هستند و اعتقاداتی اثبات نشده‌اند. ما نیز بجز سرگرمی هیچگونه اعتقادی به این مسائل نداریم.


سوالات متداول

برای مشاهده سوالات معمول در موارد گوناگون به بخش سوالات مراجعه فرمایید.


تبلیغات در سایت

شما می‌توانید در سایت تاروت تبلیغ کنید. برای این کار به بخش تبلیغات مراجعه فرمایید.