زن ها بدون اینکه متوجه باشند گاهی کارهایی را انجام می دهند که باعث فرار مردان از خانه میشوند.

 

رفتارهای زنانه که باعث فرار مردان می شود

دنیای زنان با مردان کاملا متفاوت است و این یک امر طبیعی است اما درک این تفاوت ها به داشتن یک زندگی آرام کمک زیادی میکند . گاهی زنان در شرایط مختلف رفتارهایی از خود نشان می دهند که باعث دلخوری مردان می شود و رفته رفته این رفتارها مردان را از محیط خانه دلسرد می کند و باعث فرار مردان از خانه می شود. در این مطلب درباره رفتارهای زنان که مردان را فراری می دهد صحبت خواهیم کرد با ما همراه شوید.فرار مردان

 

چه رفتارهایی در زنان منجر به فرار مردان می شود

بعد از اتمام یک ارتباط رمانتیک و نزدیک، همه آدم ها احساس قربانی شدن دارند و حتی یک لحظه هم به این فکر نمی کنند که ممکن است خودشان مقصر اصلی از هم پاشیدگی ارتباط شان باشند. هرچند زنان در مقایسه با مردان بیشتر سراغ کتاب های مربوط به روان شناسی روابط می روند اما این زنان هستند که 2 برابر مردان به جدایی فکر می کنند.

 
بیشترین شکایت زنان این است که مردان از حل مشکلات زناشویی طفره می روند و در مقابل مردان ساکت و آرام همه چیز را تحمل می کنند و خودشان را قربانی یک ارتباط ناموفق می دانند اما بالاخره در جایی و در لحظه ای خاص این مردان هستند که کاملا غیرمنتطره دست های شان را به نشانه تسلیم بالا می آورند و اینجاست که حتی بهترین و برازنده ترین زن ها هم نمی توانند مانع تصمیم جدایی باشند که شریک شان گرفته است. اما چرا؟

وقتی مردان کم می آورند 

اگر یک خانم جوان هستی و به تازگی از شریکت جدا شده ای بهتر است به جای قربانی فرض کردن خودت، کمی منطقی در مورد جدایی بین خود و همسرت فکر کنی و برای همین قبل از هر چیز باید با ذهنیت مردان و احساسات درونی شان در مورد زنان آشنا شوی. تقریبا می شود گفت درصد زیادی از مردان این دیدگاه را در مورد شریک شان دارند که چرا با همه تلاش و توجه نسبت به ارتباط زناشویی شان، همچنان مورد انتقاد و سرزنش خانم ها قرار می گیرند. آن ها معتقدند، زنان تنها برای شکایت آفریده شده اند. حالا چه شکایت و انتقاد شما درست و به جا باشد و چه نباشد، سرزنش کردن زنان حتی می تواند بهترین و رمانتیک ترین ارتباط ها را هم از هم بپاشاند.
 
مردان دوست ندارند مورد انتقاد قرار بگیرند و از زنانی که می خواهند آن ها را با توجه به سلیقه خود تغییر دهند بیزارند، حتی اگر عاشق شریکشان باشند. مردان به دنبال زنانی هستند که آن ها را همان جوری که هستند بپذیرند. اگر در یک ارتباط موفق و پرسوزوگداز عاشقانه هستید و عادت به غرزدن و انتقاداز شریک تان را دارید، به زودی شاهد فرار همسرتان خواهید بود. بهتر است تا دیر نشده یاد بگیرید که شریک تان را همان طور که هست دوست داشته باشید.
 

این کار، مردان را فراری می دهد 

مردان از گریه کردن زنان بیزارند، به خصوص زنانی که حتی در ساده ترین و کوچک ترین بحث ها اشک شان در می آید نمی توانند در دراز مدت مورد علاقه و توجه یک مرد قرار بگیرند. مردان عاشق زنان منطقی هستند و این همان ویژگی است که دوست دارند همسرشان آن را داشته باشد. زنانی که می خواهند مردان را تحت کنترل خود در بیاورند نمی توانند ارتباط پایداری را داشته باشند.

موضوع مهم دیگر بحث آزادی مردان است. بعضی از مردان آنقدر در ارتباط های شان توسط شریک شان محدود می شوند که حتی نمی تواند با دوستان و همکاران خود فضایی برای صحبت و ارتباط داشته باشند و این اتفاق زنگ خطری است که باید جدی اش گرفت. مردان نیاز به فضا دارند و اگر این فضا را از آن ها سلب کنید دیر یا زود آن ها شما را ترک خواهند کرد.

زنان مستقل مراقب باشند 

استقلال داشتن و روی پای خود ایستادن، ویژگی خیلی خوبی است اما اگر یک خانم هستی یادت باشد خیلی این خصوصیتت را به رخ شریکت نکشی. مردان از زنانی که تمام کارهای شان را بدون کمک همسرشان انجام می دهند فراری هستند، آن ها دل شان می خواهد که زنان روی قدرت و حمایت آن ها حساب کنند و در واقع تکیه گاه شما باشند.

البته یادتان باشد نباید در این موضوع خیلی زیاده روی کرد چون به همان اندازه ای که زنان بسیار مستقل می توانند مردان را از خود دور کنند، زنان خیلی محتاج و کسانی که حتی برای خرید خمیر دندان به کمک شریک شان نیازمندند، مورد تنفر و بیزاری مردان قرار می گیرند. شاید برای تان غیرمنطقی به نظر برسد اما این تصمیم شماست که بین یک ارتباط پایدار و ناپایدار یک کدام را انتخاب کنید.

 
دلیل مهمی که زنان، مردان را ترک می کنند 

دلایلی که مردان، زنان را به خاطر آن ترک می کنند خیلی بیشتر از دلایلی است که زنان به خاطر آن مردان را ترک می کنند و جالب اینجاست که زنان در بیشتر بحث ها و مشکلات به دنبال راه حل هستند هر چند 2 برابر مردان به جدایی فکر می کنند و در این شرایط مردان با بروز یکی از دلایلی که برایتان گفتیم و ادامه پیدا کردن آن، آسان ترین راه را جدایی می دانند. زنان به دنبال توجه مردان هستند و دوست دارند مرکز توجه شریکشان قرار بگیرند. بی توجهی حتی بیشتر از کتک و آزار واذیت های فیزیکی می تواند زن را نسبت به مرد سرد کند. بیشترین شکایت زنان در مورد مردان، روی این موضوع است که چرا مردان در تصمیم گیری هایشان نظر و دیدگاه آن ها را نمی پرسند.
 
مردانی که نسبت به کارهای شریک شان بی تفاوت هستند و در کارهای مورد علاقه شان، مشوق خوبی نیستند، به تدریج باعث دوری و سردی روابط می شوند. زنان، مردانی که خیلی تودار هستند را نمی پسندند و در عوض دوست دارند شریک شان در مورد احساسات و باورهایش با آن ها صحبت کند. آ ن ها از مردان مرموز بیزار هستند. در اختلاف های زناشویی مردانی که عادت به معذرت خواهیندارند باعث آزار شریک شان می شوند و این موضوع در درازمدت باعث جدایی ارتباط خواهد شد. با این وجود زنانی که محبت و توجه کافی را از سمت شریک شان دریافت کنند می توانند سخت ترین شرایط را هم تحمل کنند و این همان اصل مهمی است که مردان باید به آن عمل کنند.
 
خصوصیت های زنان که مردان از آن متنفرند
 
کمبود اعتمادبه نفس در خانم ها: چطور ممکن است مردی زنی را تحسین کند که قادر به تحسین کردن خودش نیست؟ 

 زن هایی که فکر می کنند همه چیز را می دانند: این هم درست مثل مورد قبلی است. همیشه باید تعادل وجود داشته باشد. 

میل شدید زن ها برای تغییر دادن مردها: خیلی از زن ها با این تصور وارد یک رابطه می شوند که می توانند نقص های جزیی فردمقابل خود را عوض کنند. و بااینکه ممکن است در بعضی مسائل درست باشد، اما هیچ چیز برای یک مرد بدتر از این نیست که زن زندگی اش خصوصیات او را نپذیرد. 

حسادت خانم ها: داشتن حسادت در یک رابطه تاحدی می تواند سالم باشد اما متاسفانه وقتی این حسادت تا جایی پیش می رود که روابط مرد با اجتماع اطرافش را دچار مشکل می کند، او را از زن زندگی اش دورتر می کند.