6 خانه سلطنتی ملکه انگلیس، الیزابت دوم

 خانه های ملکه الیزابت 

  نگاهی به ۶ خانه سلطنتی و خصوصی ملکه.

 ۱ دفتر مرکزی: کاخ باکینگهام

 کاخ در شهر وستمینستر واقع شده است – متعلق به پادشاه حاکم در زمان ۱۸۳۷ است .

در مجموع ۷۷۵ اتاق، از جمله ۱۹ اتاق عمومی، ۵۲ اتاق مجلل و مجلل، ۱۸۸ اتاق خواب، ۹۲ دفتر، و ۷۸ حمام. در واقع تعداد بازدیدکنندگان می توانند تعدادی از اتاق های دولتی داخل کاخ را در طی زمانهای خاصی با تور دیدن کنند.

۲ خانه کشور: قلعه ویندزور

ملکه برای امنیت جانی در ابتدا با خواهرش، مارگارت، در طول جنگ جهانی دوم به آنجا رفت. امروز ملکه این مکان را در تعطیلات آخر هفته مکررا مورد استفاده قرار می دهد .

مساحت این کاخ ۱۳ هکتار است و دارای ۱۰۰۰ اتاق می باشد و این بزرگترین قلعه ساخته شده در جهان است. 

۳ محل اقامت اسکاتلند:

 کاخ ادینبورگ جایی است که ملکه در طول سفرهایش به اسکاتلند، معمولا هفته اول تابستان، در آن می ماند. این محل در ابتدا به عنوان یک صومعه در سال ۱۱۲۸ تاسیس شد. 

۴  خانه تابستانی: قلعه BALMORAL

 Balmoral از املاک خصوصی ملکه است واقع در اسکاتلند. این جایی است که او در طول هر تابستان چندین هفته را در آنجا صرف می کند و همچنین مورد علاقه او است.

 ۵ خانه تعطیلات: SANDRINGHAM

 یک خانه خصوصی ملکه  Queen Sandringhamاغلب برای تعطیلات در طول تعطیلات استفاده می شود. این نیز جایی است که مگان مارل و پرنس هری ممکن است کریسمس را در این محل اقامت کنند. 

 ۶ محل اقامت ایرلندی:

 همانطور که در قصر Holyroodhouse، ملکه در هیلزبورو در طول سفر خود به شمال ایرلند ساکن است. این همچنین محل اقامت رسمی وزیر امور خارجه ایرلند شمالی است. ساخته شده در دهه ۱۷۷۰، خانه توسط ۱۰۰ هکتار از باغ های سبز سرسبز احاطه شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فال تاروت رایگان (کلیک کنید)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*