10 خانه کوچک و غیر معمول که با خلاقیت ساخته شده است!

۱۰ خانه شگفت انگیز

معرفی ۱۰ معماری شگفت انگیز به ترتیب رتبه از نظر ما،  از شماره ۱۰ خانه های عجیب و خاص را به شما معرفی میکنیم. معماری، محل زندگی و شرایط جغرافیایی و مواد مصرفی در این خانه ها آنها را متمایز کرده است.

خانه شماره ۱۰ 

جوئل آلن، توسعه دهنده نرم افزار کانادا و نجار فعلی، یک خانه ی منحصر به فرد تخم مرغ شکل، The HemLoft  را ساخته است.  این خانه در جنگل واقع در ویستلر بریتیش کلمبیا واقع شده است . محل دقیق خانه یک راز است ، آلن آن را بدون اجازه در زمینهای دولتی ساخته.

خانه شماره ۹

طراح بصری و طراح فضایی میشل دلا وگا، او یک گاراژ قدیمی را به یک اتاق زندگی کاملا کاربردی به یک آپارتمان خواب ۲۵۰ فوت مربع تبدیل کرد .

خانه شماره ۸ به نام کابین کوه

رنگ خاکستری این خانه با محیط اطراف  محسور کننده به نظر میرسد. این خانه  در حدود زیربنا در روستایی در اتریش ساخته شده طراحی این خانه هم مناسب فصل زمستان هست هم تابستان.

خانه شماره ۷

این خانه کم هزینه و به عبارتی پیش ساخته با قالب فولادی قابلیت فضا سازی و تقسیم کردن قسمتهایی از خانه را به آن می دهد نوآوری و کم هزینه بودن این سازه او شماره هفت را به خود اختصاص داده است.

خانه شماره ۶ به نام تخم مرغ

تخم مرغ  Exbury، یک خانه شناور و ایستگاه تحقیقاتی است.  هنرمند استفان ترنر، که متخصص در زمینه اکتشافات هنری در محیط زیست است، با طراحان فضاپیمای فضایی و طراحی شهری SPUD Group   او اکنون از این سازه به عنوان “اقامت” استفاده می کند.

خانه شماره ۵

این خانه دو ویژگی منحصر به فرد دارد. اول اینکه طراحی آن به شیوه ای بوده است تا به راحتی بتوان آن را حمل کرد و از نقطه ای به نقطه دیگر برد ، دو اینکه امنیت خانه بخاطر استفاده در هر محیطی به خوبی طراحی شده است.

خانه شماره ۴

 Ufogel خانه ای کاملا مجهز و کاربردی است که در دامنه تپه ای دراتریش قرار دارد و بهترین منظره  کوه ها در این منطقه به چشم می خورد . این خانه ترکیبی از راحتی یک خانه سنتی با طراحی مدرن است   این مجموعه بر روی پایه قرار گرفته است تا کمترین آسیب و اثرات زیست محیطی را به همراه داشته باشد.

خانه شماره ۳ (ابر)

 ‘Le Nuage’ (The Cloud) یک پناهگاه به شکل ابرهای کمیک شکل است، تحریک تخیل، جذب بزرگسالان به دوران کودکی و ایجاد خاطرات فراموش نشدنی برای کودکان است.  واقع در فرانسه، آن را یک مکان منحصر به فرد کرده است.

خانه شماره ۲

یک شرکت طراحی سوئیسی، راه حل مسکن ارزان قیمت را ارائه داده است . این خانه POD نامیده می شود، این ماژول های پیش ساخته، خانه ای زیبا و پایدار برای باغ، یک دفتر حیاط خلوت یا حتی یک تعطیلات مخفی ایجاد می کنند. ظاهر زیبای آن حس بسیار خوبی را ایجاد میکند.

رتبه اول مربوط به خانه شیشه ای

شرکت طراحی  Santambrogio این خانه شگفت انگیز شیشه ای را ساخت که به طور کامل از شیشه ای با نور آبی ساخته شده است.  نه تنها خانه، بلکه کل مبلمان، مانند تخت، میز، وان حمام از همان شیشه ساخته شده است.  مجموعه ای به نام Simplicity از همکاری بین Carlo Santambrogio و طراح Ennio Arosio  به منظور ارائه شکل شفاف به شیوه  زندگی در فضاها، عجیب ترین تجربه را برای شما خلق خواهد کرد.

فال تاروت آنلاین و رایگان کبیر

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*