تندیس ناصر ملک مطیعی در منزل دخترش به سرقت رفت!

تندیس بازیگری ناصر ملک مطیعی
آناهیتا درگاهی همسر اشکان خطیبی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از به سرقت رفتن تندیس بازیگری ناصر ملک مطیعی داد.
تندیس بازیگری ناصر ملک مطیعی به سرقت رفت. در میان همهمه های درگذشت ناصر ملک مطیعی خبری که بیش از پیش بر غم طرفداران این هنرمند پیشکسوت کشورمان افزود خبر به سرقت رفتن تندیس بازیگری ناصر ملک مطیعی از منزل دخترش بود.

آناهیتا درگاهی نقاش و بازیگر کشورمان و همسر اشکان خطیبی صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک خبر تاسف برانگیز به روز کرد. آناهیتا درگاهی با انتشار عکسی از زنده یاد ناصر ملک مطیعی از به سرقت رفتن تندیس بازیگری این هنرمند کشورمان خبر داد.

آناهیتا درگاهی با انتشار این استوری در اینستاگرامش نوشت :تندیس بازیگری ناصر خان ملک مطیعی که مربوط به سالهای دور زمان اوج بازیگری ایشان بود امشب از منزل دخترشان به سرقت رفت. چرا؟

ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت سینمای پیش از انقلاب بود که در سالهای بعد از انقلاب فرصت حضور در تلویزیون و سینما را از دست داد و بعد از ۳۵ سال دوری از سینما در سال ۹۲ در فیلم نقش نگار ساخته علی عطشانی جلوی دوربین رفت.

آناهیتا درگاهی
ناصر ملک مطیعی دو جایزه را درکارنامه هنری اش به ثبت رسانده است. جایزه مجسمه سپاس بهترین بازیگر نقش اول مرد در چهارمین دوره در سال ۱۳۵۰ برای بازی در فیلم سه قاپ و جایزه مجسمه سپاس بهترین بازیگر نقش اول مرد در سومین دوره در سال ۱۳۴۹ برای بازی در فیلم رقاصه شهر.

فیلم قیصر از معروف ترین فیلم های ناصر ملک مطیعی پیش از انقلاب است که مسعود کیمیایی کارگردانی آن را برعهده داشت.

طالع بینی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*