باز کردن عروق قلب با خورکیهای خانگی!

راه حل های خانگی برای تمیز کردن دیواره شریان ها
بیماری های قلبی و عروقی روز به روز در حال افزایش است و باعث مرگ و میر تعداد زیادی از افراد شده است. یکی از خطرات اصلی در بیماری های قلبی بسته بودن عروق خونی است. عروق خونی اکسیژن و موادمغذی را از قلب به تمام بدن می رساند.این وضعیت منجر به کاهش خون در سرخرگ شده که به آن تصلب شرایین گفته می شود.
باز شدن عروق
کلسترول در دیواره های شریانها جمع شده و در بلندمدت باعث ایجاد یک توده می شوند.در بدترین حالت فرد مبتلا به آترواسکلروز ، منجر به نارسایی قلبی و سایر بیماری ها می شوددر عین حال جلوگیری از این مشکل بسیار ساده است و فقط کافی است این موارد را به رژیم غذایی خود بیافزایید.

مواد غذایی که برای پاک کردن دیواره های شریان ها باید مصرف کنید

سیر
بر اساس نتایج مطالعات به عمل آمده در دانشگاه کالیفرنیا ثابت شده است که سیر نه تنها کاملا سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند بلکه مانع از انباشته شدن کلسیم روی دیواره های عروق کرونر می شود.لازم نیست که سیر را به طور مداوم و در مقادیر زیاد بخورید فقط هر از چند گاهی در کنار ظرف غذای خود داشته باشید و به مقدار کافی مصرف کنید

انگور
مقدار بالای آنتی اکسیدان ها در انگور کمک می کند تا اکسیداسیون کلسترول را مقاوم کند علاوه بر این انگور توسط پزشکان به عنوان یک محصول حمایت کننده توصیه می شود که خطر لخته شدن خون را کاهش میدهد

روغن زیتون
رژیم غذایی مفید برای پاکسازی شریان ها‬‎
روغن زیتون را جایگزین روغن های دیگر کنید استفاده منظم از روغن زیتون سطح کلسترول خون را کاهش می دهد که در نتیجه دیواره های شرایان ها را تقویت می کند.

کرنبری
میوه کرنبری برای پاکسازی عروق
از طرفی آب کرنبری که به طور موثر با چسبیدن کلسیم به دیواره های عروق مبارزه می کنند واز سوی دیگر نیز توانایی سلول ها برای جذب چربی را افزایش می دهد که در بلند مدت در رگ های خونی تجمیع پیدا می کند.

کرنبری ها چند گونه از درختچه های کوتوله یا بته های روندهٔ همیشه سبز هستند و در زیرسرده Oxycoccus از سرده واکسینیوم جای می گیرند. بعضی از روش های طبقه بندی، خود Oxycoccus را به عنوان یک سرده جداگانه قبول دارد. کرنبری ها در خاک باتلاقی اسیدی سرتاسر مناطق خنک نیم کره شمالی می رویند.

این گیاهان درختچه های کوتاه یا بته رونده کوتاهی به درازای ۲ متر و ارتفاع ۵ تا ۲۰ سانتی متر دارند و ساقه آنها باریک است و چوب ضخیمی ندارد. برگ های ریز همیشه سبز دارند و گل هایشان اغلب صورتی رنگ است و مادگی و پرچم آنها کاملاً نمایان است. میوهٔ آن ستهٔ قرمز رنگ است و از برگ های گیاه بزرگ تر است.

میوه ها ابتدا سفید هستند و هنگامی که می رسند قرمز می شوند. این میوه ها خوراکی بوده، ترش هستند و ممکن است ترشی بر شیرینی چیره باشد. کرنبری ها در امریکا و کانادا به شکل تجاری کشت می شوند، میوه هایشان به صورت تازه مصرف می شوند یا از آنها برای تهیه آب میوه، سس، مربا، و خشکبار (کرنبری خشک) استفاده می شود.

گوجه فرنگی
راهکاری خانگی برای تمیز کردن دیواره شریان ها
دانشمندان هند ثابت کرده اند که گوجه فرنگی تازه با محتوای بالا لیکوپن (عنصری است که از سخت شدن دیواره های شریانی جلوگیری می کند) برای شریانها مفید است . علاوه بر این، لیکوپن یک آنتی اکسیدان قوی است که خطر بیماری قلبی عروقی را کاهش می دهد.

اسفناج
اسفناج با ترکیبات و خواصی که در خود دارد باعث جلوگیری از پرفشاری خون و جلوگیری از تشکیل کلسترول می شود

انار
آب انار به طور کلی بسیار سالم است و مقدار زیادی از آنتی اکسیدان ها را در خود دارداگر روزانه یک لیوان آب انار تازه و طبیعی مصرف کنیم تاثیر بسزایی بروی وضعیت عروق ما خواهد گذاشت.

وب سایت فال تاروت (منبع:نمناک)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

*